Z liderem na remis

Osłabieni brakiem czterech zawodników na mecz do lidera rozgrywek udali się nasi młodzi trampkarze. Zanim tak naprawdę mecz dobrze się rozpoczął, drużyna z Krasnosielca objęła prowadzenie w drugiej minucie spotkania po serii błędów zawodników z Ołdak. Wyrównanie nastąpiło błyskawicznie, gdyż już w czwartej minucie doskonałe podanie D. Siemborskiego wykorzystał D. Szabłowski nie dając szans bramkarzowi uderzając mocno piłkę w lewy dolny róg bramki. Do końca pierwszej połowy nas zespół osiągnął lekka przewagę, lecz nie udało się tego udokumentować zdobytą bramką.

Na drugą odsłonę spotkania gospodarze wyszli podrażnieni, chcąc szybko zdobyć bramkę zepchneli nasz zespół do obrony. Goście w tej części gry ograniczyli się do wyprowadzania groźnych kontr, lecz brakowało niestety szczęścia. Sytuacje do wygrania spotkania mieli zarówno piłkarze z Ołdak jak i Krasnosielca, lecz po końcowym gwizdku nastąpił podział punktów i tym samym zakończyliśmy ligowe zmagania na najniższym stopniu podium.

GUKS Krasnosielc - ULKS Ołdaki 1:1 (1:1)

Bramki: D, Szabłowski (4')

H. Kruczyk (61' Sz. Kruczyk) - Domalewski, R. Szabłowski, Banach, Nowacki - Siemborski, Janczewski , Bloch (36' R. Żerański), Florczykowski (45' Arcichowski), Gawek - D. Szabłowski