Udana inaguracja!!

Dobrze sezon rozpoczęli nasi trampkarze wygrywając przed własna publicznością 3:0 z zespołem ALDO Bartnik Myszyniec. Mecz całkowicie zdominowali gospodarze, którym zabrakło zdecydowanie skuteczności, gdyż wynik mógł być o wiele wyższy. Od pierwszej minuty w meczu zagrał Piotr Bloch, który pokazał się z dobrej strony oraz bramkarz Hubert Kruczyk, który zaprezentował kilka ładnych interwencji na przedpolu bramki. Warto również podkreślić, iż dwie bramki w meczu zdobył nasz najmłodszy zawodnik (rocz. 2002) Radosław Żerański. Młodym piłkarzom gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w następnych meczach!!!

ULKS Ołdaki - ALDO Bartnik Myszyniec 3:0 (2:0)

bramki: R. Żerański 2, Damian Szabłowski

Kruczyk - Banach, R. Szabłowski, Nowacki, Gawek - Bloch, Siemborski, Żyłko, Florczykowski, R. Żerański - D. Szabłowski, zagrali także: Ł. Żerański, J. Zduńczyk