O krok od sensacji !!!
Nasi Juniorzy Młodsi zajęli III miejsce w turnieju piłki ręcznej rozgrywanym w Kadzidle. Szczypiorniści z Ołdak przez grupę przeszli niczym burza gromiąc zespół z Olszewo-Borek, oraz drużynę z Surowego (zeszłoroczny zwycięzca). w meczu półfinałowym spotkaliśmy się z gospodarzami i po niezwykle zaciętym meczu, przegrywamy jedną bramką. W meczu o "brąz" ponownie spotykamy się z drużyną z Surowego i podobnie jak w meczu grupowym wygrywamy różnicą czterech bramek.Warto wspomnieć, że najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Adrian Zyśk z Ołdak, który w bramce stanowił zaporę nie do przejścia. Po turnieju pozostał pewien niedosyt, gdyż przy optymalnej kadrze, byłaby możliwość wygrania całego turnieju, ale i tak wielkie brawa za determinację i postawę na boisku. GRATULUJEMY!!!